Meteo (Meteorologia)

AIROTEC AWOS Basic lub Standard

Systemy meteorologiczne dla lotnictwa

Specjalizacją naszego zespołu są systemy meteorologiczne dla lotnisk w szczególności AWOS czyli automatyczne systemy pomiarowych parametrów meteorologicznych. 

Systemy meteorologiczne oraz związane z nimi usługi stanowią jeden z podstawowych obszarów działalności biznesowej Clear Sky Systems. Profesjonalny i doświadczony zespół CSS realizuje przedsięwzięcia w formule “zaprojektuj i wybuduj” oferując Klientom kompleksowe usługi dostawy, instalacji i zarządzania ich eksploatacją. Naszym głównym zainteresowaniem są prace programistyczne, których celem jest integracja i wdrożenie systemów meteorologicznych do pracy operacyjnej lotniska.

Usługi Clear Sky Systems w zakresie systemów meteorologicznych obejmują:

·       Dostawa, budowa, wdrażanie do eksploatacji oraz uruchamianie operacyjne,

·       Projektowanie budowlane oraz dokumentacja techniczna (wytyczne ULC),

·       Integracja z systemami IMGW, PAŻP oraz innymi lotniskowymi,

·       Wsparcie techniczne,

·       Gwarancyjne i pogwarancyjne usługi serwisowe,

·       Inne usługi wsparcia technicznego.

Naszym klientom oferujemy systemy metrologiczne oparte na oprogramowaniu AIROTEC AWOS. Rozwiązanie to jest odpowiednie zarówno dla lotnisk komunikacyjnych (AIROTEC AWOS Standard) jak i dla lotnisk aeroklubowych i lądowisk (AIROTEC AWOS Basic). 

Technicy Clear Sky Systems to pasjonaci lotnictwa, którzy chętnie udzielą porad oraz czekają na Państwa ciekawe wyzywania techniczne i programistyczne.

Kontakt. email: biuro@clearsky.com.pl    telefon: 508 67 90 27